SPRÁVA SYSTEM CENTER SYSTÉMŮ

 

System Center Configuration Manager (US)

System Center Configuration Manager* umožňuje komplexně vyhodnocovat, nasazovat a aktualizovat servery, klientské počítače a zařízení ve fyzických, virtuálních, distribuovaných a mobilních prostředích. Jde o řešení optimalizované pro systém Windows a dále rozšiřitelné a představuje nejvhodnější volbu pro získání lepšího přehledu o IT systémech a lepší kontroly nad nimi.
 

 

System Center Operations Manager (US)

System Center Operations Manager* přináší ucelené řešení pro správu služeb. Představuje nejlepší volbu pro platformu Windows, protože bezchybně spolupracuje se softwarem a aplikacemi společnosti Microsoft, takže zvyšuje efektivitu při současné větší kontrole IT prostředí.
 

System Center Data Protection Manager
System Center Data Protection Manager* představuje nový standard pro zálohování a obnovení systému Windows, zajišťující nepřetržitou ochranu dat pro aplikace a souborové servery pomocí integrace diskových a páskových médií. Díky pokročilé technologii nabízí produkt System Center Data Protection Manager podnikům všech velikostí rychlé a spolehlivé obnovení dat.

 

System Center Virtual Machine Manager (US)
System Center Virtual Machine Manager* představuje jednoduché a nákladově přijatelné řešení pro ucelenou správu fyzických a virtuálních počítačů, konsolidaci málo využívaných fyzických serverů a rychlé vytváření nových virtuálních počítačů využitím zkušeností a investic do serverových technologií společnosti Microsoft.

 

System Center Essentials
Produkt System Center Essentials je speciálně navržen pro středně velké firmy do 500 klientských počítačů a 30 serverů. System Center Essentials představuje ucelené řešení pro správu umožňující IT specialistům v organizacích střední velikosti proaktivně a efektivněji spravovat jejich IT prostředí.

 
 

webdesign a tvorba www stránek: Bestof.cz